.

Türk Şirket Barselona Limanı’na Ortak Oldu

Global Yatırım Holding’in bağlı ortaklığı Global Liman İşletmeleri, Barselona Limanı’na yüzde 23 payla ortak oldu.Barselona Limanı

Global Yatırım Holding’in bağlı ortaklığı Global Liman İşletmeleri, Kamuyu Aydınlatma Playformu’na yaptığı açıklamada Avrupa’nın en büyük yolcu limanı olarak kabul edilen Barselona Limanı’nın işletmecisi Creuers del Port de Barcelona’nın yüzde 23 hissesini satın aldğını belirtti.

Global Yatırım Holding tarafından KAP’a yapılan açıklamaya göre, Global Liman İşletmeleri Creuers del Port de Barcelona’nın yüzde 23 hissesini Royal Caribbean Creuers ile birlikte ortak olduğu Barcelona Port Investments vasıtasıyla satın aldı.

Diğer yandan Barcelona Port Investments, Creuers’deki hisse oranını yükseltmekamacıyla diğer ortaklarla görüşmelerin sürdüğünü açıkladı. Barcelona Limanı, Malaga Limanı ve Singapur Yolcu Limanının Global Liman İşletmeleri’nin portföyüne eklenmesi ile şirketin toplam yolcu trafiği 2013 yılı sonu itibari ile 3.5 milyona ulaşacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »