.

Türk Havacılık Endüstrisi Sergisi & Forumu İstanbul’da gerçekleştirilecek

Uluslararası havacılık firmalarının yedek tedarikçi bulmak için Türk firmalarla bir araya geleceği Türk Havacılık Endüstrisi Sergisi & Forumu (TÜHESFO 2012) 18 ile 20 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek

TÜHESFO açıklamasına göre, İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve THY Teknik’in bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği sergi ve forum, 18 ile 20 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılacak.

Türk uçak sanayisinin gelişmesini, yerli endüstrinin, havacılıkta parça imalatının standartları, prosedürleri hakkında bilgi edinmesini ve bu alanda dünyada önde gelen uçak-parça imalatçıları ile bir araya gelerek ortak iş yapmaya yönelik bilgi, tecrübe paylaşımında bulunulmasını amaçlayan fuar, Türk firmalara, uçak üreticileri Airbus ve Boeing’in yanı sıra çok sayıda uluslararası firmanın parçalarının üretimi ve ortak iş birliği için önemli fırsat sunuyor.

Boeing, Airbus, Bombardier, Embraer, ATR, Fokker, Goodrich, Pratt&Whitney ve Rolls Royce gibi havacılık sektörünün dev markaları ihtiyaç duydukları yedek parçaları kendilerine ayrılan standlarda Türk firmalara sergileyecek.

”Bu parçaların üretimini ben yaparım” diyen şirketler bu firmalarla direk görüşme olanağı bularak, dünya devlerinin tedarikçisi olabilecek.

AA


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »