.

Türk Hava Yolları Şirket Kurdu

Türk Hava Yolları bir gayrimenkul şirketi kurduğunu KAP’a duyurdu.

Türk Hava Yolları’ndan  50 bin TL nakit sermayeli bir gayrimenkul şirket kurduğunu KAP’a bildirdi. Kurulan yeni  gayrimenkul şirketinin  hava yolu faaliyetleri ile ilgili de çalışacağı belirtildi

 

THY’den KAP’a

”Ortaklığımız Yönetim Kurulu’nca havalimanı işletmeciliği ve yatırımları alanları başta olmak üzere ve Ana Sözleşmesinde belirtilen konularda faaliyet göstermek üzere hisselerinin tamamı Türk Hava Yolları A.O.’ya ait 50.000 TL (Elli bin Türk Lirası) nakit sermayeli “THY Havaalanı Gayrimenkul Yatırım ve İşletme Anonim Şirketi” ünvanlı şirketin kurulmasına karar verilmiş olup, söz konusu şirket İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğünce tescil edilerek kurulmuştur.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Google Aramaları: , , , ,
Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar