.

Tufan Likya Park fethiye’de yükseliyor

Modern mimarisi, son teknolojiyle kurulmuş alt yapısı, sosyal donatıları, kalite, güvenlik ve konforu ön planda tutan yaklaşımıyla Tufanlar İnşaat projelerine şimdi bir yenisini daha ekliyor.

Fethiye’nin yeni çekim merkezi Taşyaka’dayer alan “TUFAN LİKYA PARK” projesi yüksek standartlara sahip,doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam alanı sağlayan,1+1’den, 4+1’e kadar 4 farklı lüks daire seçeneğinin yeraldığı 60 adet daireden oluşmaktadır.

Otel konforunu evinizde yaşamanızı hedefleyen projede; depreme dayanıklı, sağlam zeminlerüzerine
inşa edilecek ve şehir yaşamının getirdiği yoğunluk ve stresi, yine şehrin içinde çözecekolan Tufanlar İnşaat, sunduğu uygun fiyat ve yüksek kalite standardı ile her kesimden tüketicilere lüksü yaşama
olanağı sunuyor.

4.370 m2’lik alan üzerine kurulacak olan projede çocuk oyun alanları, yetişkin yüzme havuzu (180 m2), çocuk yüzme havuzu (20 m2), bahçe içerisinde fitness salonu, çok amaçlı kapalı salon, özel yürüyüş yolları, 1. sınıf peyzaj ve ağaçlandırma çalışması, site girişi kapalı alan lobi resepsiyon, 24 saat güvenlik, yaya giriş-çıkış kontrolü, kapalı devre güvenlik kamera sistemi, intercom sistemi gibi sosyal olanaklar yer almakta.

 

Ayrıntılı bilgi için

www.tufanlarinsaat.com

0 252 612 22 55


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Yeni Projeler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »