.

Truva atı nikah salonu oldu!

Akhalıların Truvalılara karşı savaş hilesi olarak kullandığı Truva Atı’nın içinde nikah kıyıldı

Çoban Paris’in güzel Helen’i kaçırmasıyla başlayan ve 10 yıl süren savaşta, Akhalıların Truvalılara karşı savaş hilesi olarak kullandığı Çanakkale’deki simge tahta at, bu kez nikâh salonu oldu. Avusturya’da yaşayan Şebnem Gülsüm Kandemir ile Erhan Fatih Kayaoğlu’nun nikâhı, antik kentin simgesi tahta atın içinde kıyıldı.

Damat Kayaoğlu, Truva atı için­de evlenmenin çok güzel bir duy­gu olduğunu ifade etti.Gelin Kandemir ise doğum gününde evlenmenin ve Truva atının içinde nikâh kıydırmanın heyecanını bir arada yaşadığını söyledi. Kandemir, Truva atı içinde nikâh kıydırarak evlenmenin herkese nasip olamayacağını belirterek, “Bu gerçekten çok değişik bir duygu. Nikâh sırasında, 5 bin yıl önce antik kentte yaşanmış aşkları ve savaşları düşündüm. Bizim nikâhımız inşallah barışa ve mutluluklara neden olur” dedi.

Genç çift, nikâh öncesi ve nikâh sırasında antik kenti gezmek için gelen turistlerin de ilgi odağı oldu.

Habertürk Gazetesi


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mortgage kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »