.

Trendist Ataşehir, Cuma Günü Görücüye Çıkıyor

K Yapı ve Solid İnşaat işbirliği ile hayata geçecek olan Trendist Ataşehir, İstanbul’un en özel yerleşim bölgelerinden biri olan Ataşehir’e konumlanmaya hazırlanıyor.Trendist Ataşehir

Trendist Ataşehir Görücüye Çıkıyor!

İstanbul’un en özel yerleşim bölgelerinden biri olan Ataşehir’de K Yapı ve Solid İnşaat işbirliği ile hayata geçecek olan Trendist Ataşehir projesi 8 Kasım Cuma Günü  Çırağan Sarayı, Enderun Salonunda saat 10:00- 12:00 arasında düzenlenecek olan bir basın toplantısı ile görücüye çıkıyor.

‘Tüm Zamanların Projesi’ Trendist Ataşehir’in detaylarını, hayata ve çevreye bakış açısını Çırağan Sarayı’nda düzenleyeceği toplantı ile paylaşmak isteyen firmanın bu toplantıda projesini satışa sunması bekleniyor.

K Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Murat Karaduman’ın ev sahipliğinde gerçekleşecek toplantı 8 Kasım Cuma Günü  Çırağan Sarayı, Enderun Salonunda saat 10:00- 12:00 arasında yapılacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »