.

Topaz Evleri, Aquamarin ve Turmalin evleri sahipleriyle buluşuyor

Safir Gayrimenkul’un Göcek’teki proje konutları artık sahiplerine teslim ediliyor. Farklı konseptlerle inşa edilen bu konut projelerinin her biri farklı değerli taş isimleriyle adlandırıldı.Topaz Evleri

Göcek’in en göz alıcı bölgelerinde, en prestjli konutları hayata geçirme misyonuna yakışır bir şekilde inşa edilen projele konutları  Safir, Opal, Aquamarin, Turmalin, Topaz ,Safir ve Opal olarak isimlendirildi.

TURMALİN
Göcek’in, Lykia tarihinin antik kalıntıları ile ün saldığı tatil beldesindeki 20 villa, belde merkezine sadece 3 dakika uzaklıkta olup; Göcek koylarının eşsiz manzarası eşliğinde çam ve zeytin ağaçlarının arasında, tamamen doğal bir ortamda inşa edildi. Peyzajı ve her villaya özel yüzme havuzu ile rüya gibi bir hayat sunarken, özel güvenlik birimi ile de konut sahiplerine huzurlu bir ortam sağlıyor.

TOPAZ EVLERİ
Toplam 6 ünitede 48 konutu bünyesinde barındıran Topaz Evleri, 12 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edildi. 118 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen ve modern mimarisi ile elit görünüme sahip olan şık konutların, havaalanına uzaklık mesafesi sadece 15 kilometre.
Mini tekne portu ve yüzme havuzunun yanı sıra, tüm sosyal imkanlara ve teknolojik alt yapıya sahip olma özelliği taşıyan konutlar, sahiplerine konforu ve doğayı bir arada yaşatıyor.

AQUAMARİN
Stüdyo tipi, bodrum ve çatı dubleksleri olmak üzere üç farklı tipte olan bu konutlar, 22 birimden ibaret butik kompleksler olarak tasarlanmış. Belde merkezine ve marinaya 2 dakika yürüme mesafesinde olup, tüm kentsel ve teknolojik altyapı ile doğayı konut sahipleriyle aynı anda yaşatıyor.
Yeşillikler içindeki yüzme havuzu ile göz dolduran bu konut projeleri sahipleri bekliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar