.

TOKİ’nin Şubat Şampiyonu ‘KoruFlorya’

TOKİ’nin Şubat ayı ciro şampiyonu Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ile Vizyonlife ortaklığı ve TOKİ işbirliğiyle hayata geçirilen KoruFlorya oldu.KoruFlorya

Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ile Vizyonlife ortaklığı ve TOKİ işbirliğiyle Bakırköy Florya’da inşa edilmekte olan  KoruFlorya, Şubat ayı satış rakamıyla TOKİ’nin ciro şampiyonu oldu. KoruFlorya TOKİ’nin satış listesine 8. kez şampiyon olarak adını yazdırdı.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı‘nın (TOKİ) gerçekleştirdiği hasılat paylaşımı esaslı projelerin satış listesinde Şubat ayı sonuçları açıklandı. Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke ve Vizyonlife ortaklığının TOKİ işbirliğiyle hayata geçirdiği KoruFlorya, 14 milyon 657 bin 443 TL’lik hasılatıyla Şubat 2013’ün de şampiyonu oldu. Böylece KoruFlorya TOKİ’nin ciro şampiyonluğu listesine 8. kez adını yazdırmayı başardı. Aralık 2011’den itibaren en fazla ciro şampiyonu olan proje olarak da ön plana çıkan KoruFlorya’da daireler 2013 yılının Aralık ayında teslim edilecek.
Aile rezidansı kavramını sektöre kazandıran KoruFlorya’da 3+1’den 7+2’ye kadar 52 farklı ve geniş daire tipi bulunuyor. Dairelerin 1 milyon 100 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede anlaşmalı bankalar aracılığıyla vade farksız 48 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor. Yüzde 1 KDV avantajlı dairelerin de yer aldığı KoruFlorya’da anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar uygun oranlarda vade de yapılabiliyor.
KoruFlorya, Dünyanın ödüllü mimarlık ofislerinden Brodway Malyan’ın ve Türk mimarlık ofisi Kraft Mimarlık’ın imzasını taşıyor. 4 kat otopark, AVM ve 3 bin metrekareye varan sosyal tesis alanı üzerinde olan KoruFlorya, yerden 17 metre yüksekte deniz, göl ve orman manzarasına hakim konumuyla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini süslüyor. Atatürk Ormanı’na komşu konumu ile yeşille iç içe bir yaşam sunan KoruFlorya, E-5, TEM ve sahil yolu alternatifleriyle de ulaşım kolaylığı sağlıyor. Proje Atatürk Havalimanı, Bakırköy Deniz Otobüsü, Metrobüs ve 2013’ün sonunda hizmete girecek olan Marmaray’a olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.
KORUFLORYA PROJE ÖZELLİKLERİ
·         Toplam inşaat alanı: 280.000 m2
·         Rezidans: 86.000 m2
·         Sosyal alan: 3.000 m2
·         Rezidans otopark: 850+70 (misafir) = 920 araç
·         AVM toplam kapalı alan: 77.500 m2
·         AVM toplam kiralanabilir alan: 60.000 m2.
·         Mağaza sayısı: 301
·         AVM otopark: 1.500 araç
·         Toplam peyzaj: 20.000 m2
·         Toplam konut: 298
·         52 adet farklı daire tipi
·         Sosyal tesis
·         Otopark alanları
·         Yaya yolları, sert zemin ve yeşil peyzaj alanları
·         Yeşil alanlar için otomatik sulama sistemi
·         Her daire için tahsis edilmiş yeterli sayıda otopark alanı ve 1 adet depolama alanı
·         Sosyal donatılar
·         Lobby Cafe
·         Ortak aktivite ve toplantı salonları
·         Çocuk oyun alanları
·         KoruFlorya Sağlıklı Yaşam Merkezi
·         Fitness Center
·         Çok amaçlı (pilates / yoga) stüdyolar
·         Kapalı yüzme havuzları
·         Hamam / sauna / buhar odaları
·         Masaj odaları
İletişim:  444 8 252

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »