.

TOKİ Kütahya’da spor salonu ve eğitim binalarının ihalesi bugün!

TOKİ Kütahya Simav ve Çavdarhisar’da yer alan lise eğitim binaları ve spor salonu ihalesini bugün saat 14.30’da yapıyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Kütahya İli Çavdarhisar İlçesi 16 Derslikli Çok Programlı Lise, Simav İlçesi Beyce Merkez Mahallesi 24 Derslikli İmam Hatip Lisesi, 2 Adet 200 Öğrenci Kapasiteli Pansiyon ve 1 Adet Spor Salonu inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi İşi yapımını ihaleye çıkarıyor.

İhalenin niteliği, türü ve miktarına ilişkin ayrıntılı bilgiye EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İhale bugün saat 14.30’da yapılıyor. Yer tesliminden itibaren 670 iş günü süresi verilen ihale T.C.Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent 06800 ÇANKAYA/ ANKARA adresinde yapılıyor.

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »