.

TOKİ Diyarbakır Stadı İhalesi 30 Ocak’ta

TOKİ’nin Diyarbakır’da hayat geçirmeye hazırlandığı 33.000 kişi kapasiteli yeni stadyum için 30 Ocak 2014 tarihinde ihaleye çıkılacağı bildirildi.TOKİ

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin en büyük stadlarından birini Diyarbakır’da inşa etmeye hazırlanan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ),  proje çalışmaları tamamlanan 33 bin seyirci kapasiteli stadın ihalesini 30 Ocak’ta  TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde gerçekleştirilecek.

240 dönüm arsa üzerinde hayata geçirlecek Diyarbakır Stadı’nda 666 kişilik protokol tribünü, bin 74 kişilik VİP tribünü, 639 kişilik basın tribünü ve engelli vatandaşlar için 253 koltuk yer alacak. Statta ayrıca 645 kapalı ve bin 207 açık olmak üzere toplamda bin 852 araçlık otopark ile 75 araçlık otobüs parkı bulunacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Toki, İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar