.

TOKİ Arsaları 6 Mart’ta İhaleye Çıkıyor

Mülkiyeti TOKİ’ye ait olan ve çeşitli illerde bulunan arsalar Eskidji tarafından 6 Mart Perşembe günü düzenlenecek müzayede ile satışa sunuluyor. toki arsaBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)’nin protföyünde bulunan arsalar 6 Mart Perşembe günü düzenlenecek ihele ile satışa sunulacak.

Eskidji tarafından gerçekleştirilecek ihalede arsalar 120 ay vade ve yüzde 25 peşinat verip kalan bölümü 36 ayda tamamlama seçenekleri ile alınabilecek. Arsaların fiyatları ise 28 bin 9 lira ile 40 milyon 883 bin 410 lira arasında değişiyor. İhale Eskidji Yenibosna binası, TOKİ Bilkent Plaza Ankara ve Eskidji web sitesinden takip edilebilecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »