.

TOKİ Ankara Altındağ ve Yenimahalle ‘de 668 konut yaptıracak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara Yenimahalle ve Altındağ ilçelerinde toplam 668 adet konut yaptıracak


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara İli Yenimahalle İlçesi Macun Mahallesi 275 adet konut, Altındağ İlçesi Başpınar Mahallesi 393 adet konut İle altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

İhale, 31 Ekim 2012 tarihinde saat 14:30’da T.C.Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bilkent Plaza B1 Blok Bilkent 06800 ÇANKAYA/ ANKARA adresinde yapılacak. İşin süresi yer tesliminden itibaren 620 takvim günü olarak açıklandı.

İhalenin niteliği, türü ve miktarına ilişkin ayrıntılı bilgiye EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Toki kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar