.

TOKİ 2. etap 712 konut ihalesi 21 Aralık’ta…

TOKİ, ev hayali kuran binlerce bireyi hayaline kavuşturmaya devam ediyor. TOKİ 2. etap 712 konut ihalesi 21 Aralık’ta yapılıyor.

TOKİ çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Çalışmalar kapsamında ev sahibi olmaya hayali olan bir çok vatandaş da bu hayaline kavuşuyor. Her şehirde kapsamlı olarak devam eden TOKİ proje çalışmaları Çorum’da da devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Çorum – Kargı’da Toplu Konut İdaresi doğrulusunda 2. Etabı yapılacak olan konutların ihalesi de 21 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

TOKİ projeleri her şehirde
Söz hususu ihale ve proje hususu ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdari Amiri Salim Uslu, “Kargı TOKİ 2. etap 712 konut ve sosyal donatıları yapım işi ihalesi, 21 Aralık Perşembe günü yapılıyor. Memleketimize hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Bahsi geride bıraktığımız ihale kapsamında geride bıraktığımız sene da, projenin 1. Etabında yaşama geçirilen 243 yeni konutla beraber toplam da TOKİ Kargı’da, 955 adet konut üretmiş oldu. Böylece, konut edinmek isteyenlere ideal koşullarla ev sahibi olmanın yolu da açılmış oluyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Toki kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »