.

TMSF Mazhar Zorlu Holding’e El Koydu

TMSF’nin İzmir’de Bulunun Mazhar Zorlu Holding’in Egs Bank ve Toprakbank’a Olan 50 Milyon YTL’lik Borcu Nedeniyle İzmir’de Çeşitli Semtlerdeki Şirket Merkezlerinde Eş Zamanlı Haciz ve Muhafaza İşlemi Başlattığı Öğrenildi.

Tmsf’nin İzmir’de bulunun Mazhar Zorlu Holding’in EGS Bank ve Toprakbank’a olan 50 milyon YTL’lik borcu nedeniyle İzmir’de çeşitli semtlerdeki şirket merkezlerinde eş zamanlı haciz ve muhafaza işlemi başlattığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre, bugün Tmsf yetkilileri Mazhar Zorlu Holding A.Ş., Ege Yıldız Plastik Pazarlama Ticaret ve Sanayi A.Ş., Egeplast Ege Plastik Ticaret ve Sanayi A.Ş., Ege Sökteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ege Basteks Tekstil ve Baskı Sanayi A.Ş., Egepamtur Tekstil ve Sanayi Ticaret A.Ş., Ege Sigorta Acenteliği ve Ticaret A.Ş., Alsancak Turizm İşletmeleri Ticaret A.Ş. (Ege Palas Oteli) ve Güçbirliği Holding A.Ş’nin şirket merkezlerinin bulunduğu Çiğli, Alsancak, Çankaya, Buca ve Gaziemir ilçelerinde eş zamanlı haciz ve muhafaza işlemine başladı. İşlemlerin grup yönetiminin evlerinin de bulunduğu Urla ilçesinde de sürdüğü öğrenildi. Yapılan işlem neticesinde adreslerde tespit edilen menkuller de muhafaza altına alınarak İstanbul’a götürüldü. Yapılan işlemde Mazhar Zorlu Grubu borçlu firmaları ve kefilleri hakkında yapılan malvarlığı araştırması neticesinde, borçlulara ait olduğu tespit edilen gayrimenkul tapu kayıtlarına, araç trafik kayıtlarına, banka ve şirketlerdeki hisse, mal, hak ve alacaklarına da haciz konulduğu belirtildi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »