.

Titanic Hotels WebAwards yarışmasında ödül kazandı!

Titanic Hotels web sitesi Web Marketing Association’ın düzenlediği 2012 WebAwards yarışmasında “Standard of Excellence” ödülü kazandı.


Web Marketing Association tarafından bu yıl 16.’sı düzenlenen WebAward yarışmasına, 42 ülkeden, 96 farklı sektörde, 2 binden fazla şirket web sitesi yarıştı. Titanic Hotels bu yarışmada “Mükemmellik Standardı” (Standard of Excellence) ödülünü almaya hak kazandı.

Ödül kriterleri:

Dizayn
Kullanım kolaylığı
Özgün metinler
İnteraktiflik
Teknoloji kullanımı
İnovasyon
İçerikkonuthaberleri.com

Web Marketing Association hakkında:

Web Marketing Association, 1997 yılında İnternet pazarlaması için yüksek standartları belirlemek ve en iyi web sitelerinin gelişimini sağlamak amacıyla kuruldu. Gönüllülerden oluşan dernek; internette pazarlama, online reklamcılık, halkla ilişkiler, websitesi tasarımcıları gibi profesyonellerden oluşmaktadır.

Turizmde bu sabah


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »