.

Time Warner binalarını satıyor

Dünya medya ve eğlence devi ABD’li Time Warner New York’un simgeleri haline gelen binalarını satmayı planlıyor.Time Warner

Konuya yakın kaynakların Reuters haber ajansına özel verdiği bilgilere göre Time Warner şirketi New York’taki binalarını satmayı planlıyor. Şirket Emlak şirketlerine binaların değerlerini hesaplamasını istediği bile söyleniyor.

Şirket binalarına yönelik planları arasında Manhattan’daki gökdeleni satmak ya da uzun süreli kiralamak, New York‘taki bütün çalışanlarını bir araya toplayıp boş binaları satmak olduğu belirtildi. Time Warner’ın binalarını satış nedeni ise henüz bilinmiyor.

Time Warner’ın şu anda New York’un metropolitan alanında 15 binası bulunuyor. Bunlardan 10 tanesi ise Manhattan’da. Time Warner Center olarak bilinen ana binan iki kule ve oturma amaçlı yapılan apartmanları, Mandarin Oriental Hotel ve alışveriş merkeziyle Manhattan’ın en bilinen yapılarından biri.

Toplamda 47 milyar Dolar büyüklüğünde olan şirket, Warner Brothers film stüdyoları, CNN, HBO gibi kanallar ve Turner Broadcasting ve Time gibi yayınların sahibi.

Şubat ayında bilanço açıklayacak olan Time Warner’ın, gelirlerini bir yıl öncesine göre artırarak 8,24 milyar dolara çıkarması bekleniyor. Time Warner hisseleri 2012’den bu yana yüzde 37 arttı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar