.

THY’den İndirimli Uçak Bileti Kampanyası

Türk Hava Yolları, 31 Ocak tarihine kadar Ukrayna, Balkanlar ve Kafkaslar için bilet alan yolcularına 99 Euro’ya gidiş-dönüş herşey dahil 99 Euro’ya uçuş fırsatı sunuyor.thy

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, Türk Hava Yolları (THY), 31 Ocak 2014 tarihine kadar Ukrayna, Balkanlar ve Kafkaslar için bilet alacak yolcularına, 5 Şubat-30 Nisan tarihleri arasında 99 Euro’ya uçuş fırsatı sunacak.

Buna göre, kampanya kapsamında İstanbul’dan Ukrayna’da Kiev, Odessa, Donetsk, Dnepropetrovsk, Simferopol ve Lviv’e; Balkanlar’da Bükreş, Podgorica, Köstence, Saraybosna, Sofya, Tiran, Belgrad, Zagreb, Üsküp, Priştina, Kişinev ve Ljubljana’ya; Kafkaslar’da Tiflis, Batum, Nahcivan ile Gence’ye gidiş-dönüş herşey dahil 99 Euro’ya uçulabilecek.

Kampanya sınırlı sayıdaki koltuk için geçerli olup indirimden yararlanmak isteyen yolcuların uçuş biletlerini 13 Ocak-31 Ocak tarihleri arasında satın almaları gerekiyor.

Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ukrayna’nın tümüne; Balkanlar’da Saraybosna, Priştina, Üsküp, Podgorica, Tiran ve Belgrad şehirlerine vizesiz; Kafkaslar’da da Tiflis ve Batum şehirlerine sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyorlar.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »