.

THY BİLET İŞİNİ DEVREDECEK

THY, iç hat bilet satış işinden sonra kargoyu da vereceği HAVAŞ ortaklıklı TGS havaalanlarında yer hizmeti veriyor

Türk Hava Yolları (THY), bilet satış birimi ile kargo ünitesinin bazı bölümlerini yılsonuna kadar ortağı olduğu TGS’ye (Turkish Ground Service) devretmeye hazırlanıyor.

Mustafa Gün’ün haberine göre THY ile HAVAŞ’ın ortak kuruluşu TGS’nin Genel Müdürü Bayram Özçelik, iftar yemeğinde şirketin çalışmaları ve yeni projelerle ilgili bilgi verdi.

Özçelik, THY’nin iç hat uçuşlarındaki bilet satış ünitesini yılsonuna kadar devir alacaklarını ifade ederek, iyi bir ekip kurulmasının ardından THY’nin dış hat bilet satış birimini de bünyelerine dahil edeceklerini bildirdi.

THY’nin kargodaki bazı hizmetlerini de TGS’ye devir etmek istediğine ve bu konuda çalışma başlattıklarına dikkat çeken Özçelik, “THY, kargonun yanı sıra antrepo içi ve antrepo dışı bazı hizmetleri, kargo uçaklarıyla bazı hizmetleri de devir edecek. Biz de gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından bu üniteleri 2013’te devir alacağız.” dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar