.

The First Çankaya Residence satışa çıkıyor.

Sektörde yola Başkent’ten başlayan Sinpaş GYO, İncek Life ve Altınoran’dan sonra Ankara’daki üçüncü projesi The First Çankaya Residence için ön talep toplamaya başladı. Proje Kasım veya Aralık aylarında görücüye çıkacak.

 

The First Residence, Ankara bürokrasisinin ve milletvekili konutlarının merkezi olan Çankaya’da, TRT Genel Müdürlüğü’nün çok yakınında, Turan Güneş Bulvarı, ODTÜ Ormanı ve Dikmen Vadisi’nin en güzel manzarasına hâkim bir konumda bulunuyor.

43 katta 452 daire
Projelerinin mimari tasarımlarında müşteri beklentilerini ön planda tutan Sinpaş GYO, The First Residence projesiyle bulundukları yükseklikte bile Ankaralıların doğa ile iç içe olmalarını sağlamak için, kat bahçeleri ve vadiden gelen yeşili kulenin katlarına taşıyan anlayışla tasarlandı. Yaklaşık 168 metre yükseklikte 43 kat ve 452 daireden oluşan projede bulunan tematik bahçeler ise, kent insanının doğa özlemini gidermek için projelendirildi. The First Çankaya Residence projesi, iki ikonik kule ile kent villalarının uyumlu şekilde birleşiminden oluşuyor. Şehir içinde residence hizmeti sunan The First Residence, pek çok ayrıcalıklı hizmetiyle de farkını ortaya koyuyor.

Sanatsal ve eğitsel aktiviteler de var
Sakinlerine concierge hizmetleri, sanatsal ve eğitsel aktiviteler sunarak sosyalleşmelerine de olanak sağlayan The First Residence, fitness club, kapalı ve açık yüzme havuzu, squash alanı, SPA, yoga ve pilates stüdyolarını da bünyesinde barındırıyor. Günlük koşuşturma içinde soluklanmaya ve alışverişe vakit ayıramayan yetişkinler için özel lounge ve alışveriş birimleri bulunuyor.

İşte daire tipleri
Kulelerde 105 adet 1+1, 78 adet 2+1, 135 adet 3+1, 50 adet 4+1 daire bulunurken, şehrin görkemli manzarasına hakim 15 Penthouse daire de tasarlanmış. Kent villalarında ise 15 adet 1+1, bir adet dubleks 2+1, 15 adet 3+1, dört adet dubleks 3+1 ve 34 adet dubleks 4+1 konut sakinlerini bekliyor. Kent villalarının çevrelediği açık yüzme havuzu ise, kapalısında olduğu gibi tüm The First Residence ailesinin kullanımı ve rahatlığı için düşünülmüş.

30 ay sonra teslim
Sinpaş Çankaya The First Residence projesinin teslim tarihi inşaatın başlamasını müteakip yaklaşık 30 ay sonra olarak hesaplanıyor. Ticari birim sayısının henüz belirlenmediği Sinpaş Çankaya The First Residence projesinin fiyatları da henüz kesinleşmedi


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »