.

Terrace Tema pojesinin sosyal olanakları

2014 yılında teslim edilmesi planlanan Terrace Tema projesinde yaşamınızı kolaylaştıracak sosyal olanaklar sunuluyor.Terrace Tema

İnanlar İnşaat güvencesiyle Atakent’te hayata geçirilen Terrace Tema projesinde 1+1, 2+1, 3+1 konut tipleri yer alıyor. Toplam 416 dairenin yer aldığı proje iki blok şeklinde 30 ve 40 katlı olarak yükseliyor.
Terrace Tema projesinin 20 bin 500 metrekarelik bölümü yeşil alana ayrılmış. Projenin sosyal olanakları içerisinde; açık ve kapalı havuz, cafe, restaurant, çarşı, dikey bahçeler, futbol sahası, basketbol sahası, streetball sahası, evcil hayvan parkı, seyir terasları, çocuk oyun alanları, zen bahçeleri, beş ayrı parkura sahip koşu yolu, iki tenis kortu, hamam, sauna, fitness center, kapalı otopark gibi birçok alan yer alıyor.
İletişim : 444 20 02
 

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar