.

Tema İstanbul’un Teslimleri Temmuz 2015’te

İstanbul’un Halkalı bölgesinde hayata geçilen Tema İstanbul konut projesi, sakinlerine dünya turu yaptırıyor. Üstelik bu dünya turu her gün yapılabiliyor.Tema İstanbul

İstanbul Halkalı’da, Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur inşaat şirketleri tarafından hayata geçirilen Tema İstanbul konut projesi, farklı yaşam tarzlarına sahip kesimlere geniş bir yelpazede çok sayıda seçenek sunuyor.

Tema İstanbul’da 1+1’den 4+1’e farklı daire tiplerİ

Tema İstanbulkonut projesinde genç çiftlerden çocuklu ailelere kadar pek çok farklı ihtiyaca uygun ev seçeneği bulmak mümkün… 1+1’den 4+1’e farklı daire tipleri bulunan projede birbirinden farklı alanlar bulunuyor.

Tema Plaza Ayrıcalığı

Tema İstanbul konut projesinde yer alan Tema Plaza, site sakinlerinin gönüllerince alışveriş yapıp sosyalleşebileceği mekanlardan oluşuyor. Projenin kalbinde yer alan Tema Plaza’da, yeme içme alanları ve sunduğu toplu ulaşım imkanları bulunuyor.

Tema World İle Eski İstanbul Önünüze Geliyor

Tema İstanbulkonut projesindeki Tema World, geçmişten günümüze Doğu, Batı kültürünü ve geçmiş zamanın İstanbul’unu ayağınıza getiriyor. 360 bin m2 alanıyla gözde eğlence parklarından biri olacak Tema World, site sakinlerini büyüleyici bir yolculuğa davet ediyor.

Ejderha İle Gökyüzüne Çıkın

Tema İstanbulkonut projesindeki öne çıkan alanlardan biri de Tema Worl’daki Eski İstanbul konsepti. Bunun yanında Yakın Doğu ve Ortadoğu’nun medeniyetleri de site sakinlerini bekliyor. Tema Worl’daki Uzakdoğu bölümünde bir ejderhayla gökyüzüne uçulabiliyor. Bu sayede bir gün içinde dünya turu yapılabiliyor.

Teslimler Temmuz 2015’te

Konut projesinde satışlar metrekare olarak 3 bin 400 liradan başlıyor. Ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı bulunuyor. Teslim tarihi olarak 2015 yılının Temmuz ayı olarak açıklanan Tema İstanbul Konut projesinde fitness center, yürüyüş yolları, oyun alanları ve buhar odası ile spor alanları bulunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar