.

TEM, 8 Saat Trafiğe Kapatılacak

TEM’in Gebze İzmit arasında Ankara yönü, bu akşam 22:00’da Gebze – Orhangazi – İzmir Otoyolu Projesi’nin İzmit Körfez Köprüsü Geçişi çalışmaları kapsamında 8 saat sütre ile trafiğe kapatılacak.TEMTEM’in Gebze İzmit arasında Ankara yönü, Dilovası’nda Gebze – Orhangazi – İzmir Otoyolu Projesi’nin İzmit Körfez Köprüsü Geçişi için yapılacak bağlantı yolu üstgeçit köprüsü çalışmaları sebebiule Perşembe günü yani bugün saat 22.00’den itibaren 8 saat süreyle trafiğe kapatılacak. Yolun cuma saat 06.00’da tekrar açılması planlanıyor.

Kocaeli Valiliği’nden konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde:
, “Gebze – Orhangazi – İzmir Otoyolu Projesi’nin İzmit Körfez Köprüsü Geçişi için yapılan bağlantı yolu üstgeçit köprüsü kiriş montajı çalışmaları yapılacaktır. Bu çalışmalar nedeniyle  TEM’in ’Güney taşıma yolu’ olarak da anlandırılan Ankara istikameti Gebze’den itibaren yarın (perşembe) akşam  saat 22.00’den itibaren ulaşıma kapatılacak. Trafik Gebze’den itibaren D-100 Karayolu’na verilecek. Bu uygulama cuma sabahı  saat 06.00’ya kadar devam edecek”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar