.

Tarlabaşı 360’ın Lansmanı Kasım’da Yapılacak

Kentsel yenileme projesi olarak Beyoğlu belediyesi,Çalık Gayrimenkul ve GAP İnşaat işbirliği ile hayata geçirilmekte olan Tarlabaşı 360 projesinin lansmanı Kasım ayında gerçekleştirilecek.Tarlabaşı 360

Taksim Meydanı’na 540 metre mesafede yükselen Tarlabaşı 360 projesinde ön talep toplama süreci başladı. Beyoğlu Belediyesi, Çalık Gayrimenkul ve GAP İnşaat işbirliği ile inşa edilmekte olan projede ofis, residence daire ve normal daireler yer alıyor.

“18. Uluslararası Gayrimenkul  Ödülleri’nde, en iyi “Kentsel Yenileme” projesi seçilen Tarlabaşı 360,  projesi çevresinde 9 ada arasındaki sokak ve caddeler, sanat galerileri, şık mağazalar ve yemek mekanlarıyla dönüştürülecek Tarlabaşı’nda nostaljik bir atmosfer oluşturulacak.

Kentsel yenileme projesi kapsamında tarihi binaların restıore edildiği diğer yapıların ise modern mimari ile yeniden yorumlandığı Tarlabaşı 360 projesi içinde yer alan Fıçıcı Abdi Caddesi ise İstanbul’un yeni İstiklal Caddesi olmaya aday.

Toplam 20 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen ve 150 bin metrekarelik inşaat alanı ile 94 bin metrekarelik satılabilir alana sahip olan Tarlabaşı 360, 220 metrelik cephe uzunluğu ile dikkat çekiyor.

İletişim:   212 293 93 10


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »