.

Tarlabaşı 360 Projesinde Ön Satış Süreci Başladı

Avrupa’nın En İyi Kentsel Yenileme Projesi seçilen Tarlabaşı 360 projesinin Kasım ayında gerçekleştirilecek genel lansmanı öncesinde ön talepler alınmaya başladı.Tarlabaşı 360

Avrupa’nın “En İyi Kentsel Yenileme” projesi seçilen Tarlabaşı 360’da ofis ve rezidanlar için Kasım ayında yapılacak genel lansman öncesinde ön talep dönemi başladı

Çalık Gayrimenkul tarafından hayata geçirlecek olan ve Türkiye’nin ilk kentsel yenileme projesi olma özelliğine sahip Tarlabaşı 360 projesinin genel lansmanı Kasım ayında gerçekleştirilecek. Genel lansman öncesi ön talep sürecinin başladığı projede tarihi doku modern mimari ile birlikte sunuluyor.

20 bin metrekarelik alan üzerinde yükselmekte olan tarlabaşı 360 projesnin Tarlabaşı Bulvarı’na 220 metrekare cephesi bulunuyor. Eşsiz bir örnek dairesi olan projede 150 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. 95 bağımsız birimden meydana gelen Tarlabaşı 360 projesinde daireler için yeraltı otoparkları ve sosyal donatılar da yer alıyor.

İletişim:  212 293 93 10


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »