.

TANAP, Boru Hattının Geçtiği Şehirlere Destek Vermeye Devam Ediyor

Türkiye’nin en uzun natural gaz boru hattı TANAP, hattın geçtiği şehirlere sosyal mesuliyet anlayışıyla destek vermeye devam ediyor. TANAP, sosyal mesuliyet projesi kapsamında 10 bin gereksinim sahibine 2 milyon lira değerinde besin yardımı sağlayacak. Projenin ilk ayağında, boru hattının Lot 1 alanındaki Ardahan, Kars ve Erzurum illerinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları’nın tespit ettiği 3522 gereksinim sahibi aileye besin yardımı ulaştırılıyor

Azerbaycan’ın Şah Deniz 2 sahasından çıkarılan doğalgazı Türkiye’ye ve Türkiye üstünden Avrupa’ya taşıyacak olan Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (TANAP), güzergâhı üstünde tespit edilen köy ve mahallelerde gereksinim sahibi ailelere yönelik besin yardımı uygulaması başlattı. Proje kapsamında 4 bölüme ayrılan hat süresince 10 bin gereksinim sahibine 2 milyon lira değerinde besin yardımı ulaştırılması hedefleniyor. Projenin ilk ayağında Lot 1 alanında tespit edilen Ardahan, Kars ve Erzurum illerinde 3522 aileye besin yardımı ulaştırılıyor.

Proje kapsamında; boru hattı üstünde yer alan başka illerde de Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları doğrulusunda tespit edilen gereksinim sahibi ailelere, besin yardımı yapılmaya devam edilecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Enerji kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »