.

Taksim Meydanı’ında Yayalaşma Başlıyor

Taksim Yayalaştırma çalışmaları kapsamında Talimhane ve meydan arasındaki köprü bugünden itibaren kapanacak.Taksim Meydanı

Taksim Meydanı Yayalaştırma çalışmaları kapsamında meydana ilk beton atıldı.  Bugünden itibaren Talimhane ve meydan arasına kurulan Köprü kapanıyor, meydan yayalaşmaya başlıyor.
Taksim yayalaştırma projesi başlayıp meydan paravanlarla çevrilince yayaların meydanla Talimhane arasında bağlantısı kesilmişti. Bunun üzerine Talimhane ile meydan arasına yaya üstgeçidi yapılmıştı. 26 Kasım’da açılan o geçit bugün kapatılıyor. Çünkü proje kapsamında Tarlabaşı Dalış Tüneli’nin girişi tamamlandı ve üzerine beton dökülerek yaklaşık 700 metrekarelik bir alan yayalaştırıldı. Ve yayalar bugünden itibaren Talimhane’deki Abdükhakhamit Caddesi çıkışına yönlendirilip beton dökümü tamamlanan bu alandan Taksim Meydanı’na ulaşabilecek.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar