.

Tahincioğlu Gayrimenkul, 3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi’ne Sponsor Oldu

Sürdürülebilir ve çevre dostu yaklaşımı çervevesinde gerçekleştirdiği projeleri ile dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, ‘’3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi’’nin gümüş sponsoru oldu. Yapılarda sürdürülebilirlik, yenilenebilir enerji, yeşil bina sistemlerindeki çevre dostu yaklaşımların ve yeniliklerin değerlendirileceği zirvede Tahincioğlu Gayrimenkul, 8 numaralı standında katılımcılarla bir araya gelecek.palladiumTicari gayrimenkul ve konut alanında hayata geçirdiği projeler ile başarısını ve uzmanlığını kanıtlayan Tahincioğlu Gayrimenkul, Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği (ÇEDBİK) tarafından 20 – 21 Şubat tarihlerinde bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan “Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi”ne katılıyor. “Sürdürülebilirlik-Sınırları Aşmak” temalı zirvede; yenilenebilir enerji teknolojileri, sürdürülebilirlik, yeşil finansman, yerel yönetimler, STK ve meslek odaları, yeşil bina değerlendirme sistemleri, malzeme-inovasyon, yapıda kurallar, teşvikler, yönetmelikler, sürdürülebilir kentler ve toplumlar konuları yerli ve yabancı konuşmacılar eşliğinde değerlendirilecek.

Tahincioğlu Gayrimenkul; enerji verimliliği ve sürdürülebilirliği temel alan projelerini katılımcılarla buluşturacak
40’tan fazla oturumda 100’den fazla her biri kendi alanında uzman konuşmacının katılacağı organizasyonda, Türkiye’den ve dünyadan güncel sürdürülebilir projelerin katılımcılarla paylaşılacak.

Türkiye’de projelerine “Leed Gold” sertifikası almak için en çok başvurusu olan firma olan Tahincioğlu, 8 numaralı standında, çevre duyarlılığı, enerji tasarrufu ve akıllı bina sistemlerini maksimum seviyede tutan, Nidakule Göztepe, Palladium Tower ofis projeleri başta olmak üzere Nidapark Seyrantepe’deki konut projesini de katılımcılara tanıtacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »