.

Sur Yapı Exen’in yönetimi YKS’de

Kuruluşundan bu güne yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans gibi farklı formlarda 2 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı ile 23 yıldır “Yönetim ve İşletim” hizmeti sunan Yapı Kredi Koray GYO ve Koray İnşaat iştirakı olan YKS arasında işbirliği anlaşması yapıldı. Sur Yapı Exen Projesinin Tesis Yönetim hizmeti YKS tarafından verilecek.

Gün geçtikçe profesyonelleşen yatırımcılar tesis yönetiminde de yatırımlarını konusunda uzman şirketlere güvenle teslim ediyorlar. Bu doğrultuda gerçekleştirilen işbirliklerinden en yenisi Sur Yapı Exen Projesi ile Yapı Kredi ve Koray İnşaat ortaklığında kurulan YKS Tesis Yönetimi A.Ş. arasında yapıldı. YKS Sur Yapı Exen Projesinde; tesis yönetimi ile enerji hizmetinden valeye kadar, temizliğinden korunmasına kadar akla gelebilecek tüm hizmetleri sunacak.

İŞBİRLİĞİMİZ HER İKİ TARAFA DA BÜYÜK DEĞER KATACAK

YKS Genel Müdürü Bahadır Adıyaman; “Tesis yönetimi, tamamlanmış bir gayrimenkul projesinde insanların yaşamsal ihtiyaçlarının ve konfor beklentilerinin karşılanması için sunulabilecek her türlü hizmet olarak tanımlanabilir.

Türkiye’de ilk akla gelen ihtiyaçlar, temizlik ve güvenlik olsa da, tesis yönetimi çok daha kapsamlı bir hizmeti içermekte; verilecek hizmetlerin önem sırası tesisin konumu, büyüklüğü ve fonksiyonuna göre değişkenlik göstermektedir. Yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans gibi farklı formlarda 2 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı ile Exen projesinde işbirliği yaptık. İşbirliğimizin her iki firmaya büyük katkısı olacağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »