.

Sur Yapı Corridor’da fiyatlar 161 bin’den başlıyor!

Sur Yapı’nın yeni projesi olan Corridor, lansmana özel 161 bin liradan başlayan fiyatlar ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor.

Geliştirdiği Modern ve kaliteli Mimari projeleri ile Konut sektörüne yenilik getiren Sur Yapı tarafından inşa edilen “Corridor” projesi Güneşli’de ‘’İçinden Hayat Geçer” sloganıya yükseliyor.

Sur Yapı Mimari grubu tarafından tasarlanan Corridor, yerleşimi çok eski dönemlere dayanan ve tarihi Avrupa-Asya İpekyolu güzergâhında bulunan Güneşli’de, yoğun Ulaşım aksıyla dikkat çeken Yalçın Koreş ve mimar Sinan Caddelerini farklı, Modern ve yaşam değeri katan bir cadde planlaması ile de birbirine bağlıyor.

Projenin bu iki önemli arteri birleştiren konumu, gelişen bölgenin yaya trafiğini de keyifli bir biçimde düzenliyor ve kolaylaştırıyor.konuthaberleri.com

Barındırdığı Konut ve Ticari işlevi ile çevre gelişimine katkı sağlayacak olan Corridor, yaklaşık 78 bin m² İnşaat alanı ve 270 milyon TL Yatırım değerine sahip. Proje, 7 blokta 505 konut ve cadde mağazaları konseptinde projelendirilen ticaret alanıyla yoğun talep görüyor.

Değişik blok yapılarıyla zengin daire seçenekleri

İleride bölgede geliştirilecek projeler için örnek teşkil eden Sur Yapı Corridor’da, değişik blok yapılarında 42m² stüdyo daireden 4+1 337 m²’ye kadar zengin Daire seçenekleri bulunuyor. Corridor, lansmana özel 161 bin liradan başlayan fiyatlar ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile satışa sunuluyor. Projede yaşam 2014 yılında başlayacak.

Güneşli Corridor İletişim bilgileri

Web : www.suryapicorridor.com.tr/

e-mail : suryapi@suryapi.com.tr


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar