.

Sun Flamingo Park’ta Metrekaresi 3.800 Liradan Başlıyor

Yıl sonunda teslim edilmesi planlanan Sun Flamingo Park projesinde daire fiyatları 315.000 liradan, metrekare fiyatları ise 3.800 liradan başlıyor.Sun Flamingo

Sun Turizm tarafından Güneşli’de inşa edilmekte olan Sun Flamingo Park projesi yüksek standarta sahip bir yaşam alanı olarak hayata geçiriliyor. 2014 yıl sonunda teslimlerin başlayacağı projede 135 metrekare alana sahip  2+1 daireler ve 180 metrekare alana sahip 3+1′ dairelerin yer aldığı 2 blok bulunuyor.

120 daireden meydana gelen Sun Flamingo park projesinde dairelerin yanı sıra 6 bi metrekare yeşil alan, 12 adet mağaza, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness center, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru bulunuyor.

Metrekare fiyatlarının 3.800 liradan başladığı Sun Flamingo Park’ta 2+1 daireler 513.000 liradan, 3+1 daireler ise 684.000 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar