.

Sultan Konutları’ndan 155 bin TL’ye daire

Beylikdüzü’nde yükselen Sultan Konutları projesi S Yapı imzası taşıyor. Hemen teslim durumda dairelerin bulunduğu projede fiyatlar 155 bin liradan başlıyor.

S Yapı tarafından Beylikdüzü’nde inşa edilen Sultan Konutları projesinde satışlar devam ediyor. İki blokta 158 konuttan meydana gelen Sultan Konutları projesinde evler hemen teslim durumda. Projede her katta 6 adet daire yer alıyor.

E-5’e oldukça yakın bir konumda bulunan Sultan Konutları projesinde 1 oda 1 salon daireler 155 bin TL ile 170 bin TL, 2 oda 1 salon daireler 195 bin TL ile 261 bin TL, 3 oda 1 salon daireler 295 bin TL ile 385 bin TL arasında değişen fiyatlarla alıcılara sunuluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanabiliyorlar.

Sultan Konutları’nda 1+1’lerin brüt alanı 78 metrekare, 2+1’lerin brüt alanı 115 ila 125 metrekare, 3+1’lerin brüt alanı ise 179 ila 185 metrekare olarak tasarlandı.

Hastane, okullar ve AVM’lere yakın bir konumda bulunan Sultan Konutları projesi Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede yükseliyor. Sultan Konutları projesinde açık yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı ve kafe yer alıyor. Projenin 2 katlı kapalı otoparkına özel kart sistemi ile giriş yapılıyor.

0212 852 40 01


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar