.

Studio C&C Residence 2013 sonbaharında tamamlanacak

YİP İnşaat tarafından Kırıkkale’de inşa edilmekte olan Studio C&C Residence projesi 2 blokta yer alan 247 daireden meydana geliyor.

Yenilikçi İnşaat Platformu (YİP) İnşaat’ın Kırıkkale’de  konumlandırdığı Studio C&C Residence projesi artan öğrenci nüfusu dikkate alınarak taasarlandı.  2 blokta yer alan 1+0, 1+1, ve dubleks tipindeki toplam 247 konuttan meydana gelen projede fiyatlar 52 bin liradan başlıyor.
Kırklareli’nin ilk stüdyo daireli projesi

Kırklareli’nin ilk stüdyo tipi dairelere sahip projesi olan Studio C&C Residence, özgün konseptiyle dikkat çekerken, “gelir garantili” yatırım için bulunmaz fırsatları da beraberinde getiriyor. Öğrenci yerleşiminin yoğun olduğu ve giderek arttığı Kırklareli’de, şu an 13 bin öğrenci yaşıyor. Türkiye’nin 5. büyük kampüsünün inşa edildiği ilde, önümüzdeki yıllarda öğrenci sayısı ve bununla beraber konut ihtiyacı da artacak. Bu ihtiyacı gidermek için yola çıkan YİP İnşaat, daire büyüklüğünden sosyal olanaklara kadar her ihtiyacı düşünerek bir proje tasarladı. Stüdyo CC Residence nerede?

Kırklareli vilayet meydanına 800, üniversiteye ise 500 metre mesafede bulunan Studio C&C Residence projesi, 2 bloktan oluşuyor. Projedeki 247 daireden 135 tanesi A blokta, 112 tanesi de B blokta yer alıyor. 1+0, 1+1 ve dubleks tipinde olan dairelerin m2 seçenekleri de 45 ile 112 m2 arasında değişiyor.

Şehir merkezinde inşa edilen proje, daire alacak ya da kiralayacaklara rezidans avantajları da sunuyor. Modern ve kullanışlı dairelerin yanında her ihtiyaca cevap veren sosyal yaşam alanları sunan projede, resepsiyon, havuz, fitness, sauna, kafe, restaurant, basketbol sahası, alışveriş merkezi, açık ve kapalı otopark, market ve 24 saat güvenlik hizmeti bulunuyor. Kira Garantisi Sunuyor

Studio C&C Residence projesinden daire alanlar, hem 52.000 TL gibi düşük miktardaki bir yatırımla konut sahibi oluyor, hem de kira gelirini garantiliyor. YİP İnşaat, yatırım amaçlı satın alınacak dairelere kiracı bularak kiralama garantisi veriyor. 45 m2 olan 1+0 daireler için aylık 500 TL kira geliri garantisi sunulurken, dairenin m2 büyüklüğüne göre bu miktar artıyor.

Esnek ödeme kolaylığı

YİP İnşaat ayrıca, daire sahibi olmak isteyenlere esnek ödeme olanağı sağlıyor. Banka kredisi almadan konut sahibi olmak isteyenlere, kişinin gelirine göre düzenlenmiş esnek ödeme planı sunuluyor. Yenilikçi ve şık tasarımıyla, değişen Kırklareli’nin beklentilerine cevap verecek şekilde hazırlanan projenin, 2013 sonbaharında tamamlanması planlanıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »