.

Soyak Siesta Blue’da Engelsiz Yaşam

“İzmir’in keyfini Blua’da çıkarın” sloganıyla hayata geçiriyenh Sosyak Siesta Blue konut projesinde engellilerin hayatını kolaylaştıracak ayrıntılar tasarlandı.Soyak Siesta Blue

Soyak’ın İzmir’e sunduğu 2 bin 200 konutluk projesi Soyak Siesta Blue’da, 202 bin liradan başlayan 2 oda 1 salon fiyatları ve çok özel ödeme kolaylıkları sunuluyor.

Soyak Siesta Blue’da Yüzde 1 Peşinat 120 Ay Vade

Soyak Siesta Blue, körfeze hakim konumu, manzarası, havuzu, saunası, açık hava jakuzisi, açık ve kapalı spor alanlarıyla öne çıkıyor. Yüzde 1 peşinat ve 120 aya varan vadelerle Konut sahibi olunan projede ödemeler 1 yıl sonra başlıyor.

Yüzme Havuzuna Engelli Aracıyla Ulaşmak Mümkün

Soyak Siesta Blue Konut projesinde Engelli ve çocuk arabası sirkülasyonu düşünülerek bina içi asansörlere ulaşım sağlanıyor. Ayrıca yüzme havuzlarının bulunduğu sosyal tesisler Engelli ve çocuk arabası girecek şekilde kurgulanıyor.

Her Daireye Açık ve Kapalı Otopark

Bir adet 335 metrekarelik yüzde havuzunun bulunduğu Soyak Siesta Blue kont projesinde dairelere açık ve kapalı otopark tahsis ediliyor. Projede ortalama yüzde 98 oranında otopark imkanı sağlanıyor.

Yeşil Alanlarda Dinlenin

Soyak Siesta Blue projesinde teraslar, açık hava SPA terası, yarım basketbol ve tenis sahası, açık çocuk oyun alanı, süs havuzu, kaktüs bahçeleri ve bol miktarda yeşil alan ile birlikte oturma alanları olacaktır. Ayrıca bir adet kafeterya ve fitness salonu ve kapalı sauna-masaj bölümü yer alıyor.

Teslim Tarihi Aralık 2014

Soyak Siesta Blue’da fitness salonu B9 blok altında, site yönetim binası, teknik personel odaları ve kapalı sauna ile masaj bölümü A19 blok altında bulunuyor. Projenin teslim tarihi 31 Aralık 2014 olarak planlanıyor.

Her Blokta 2 Asansör

Her blokta 630 kilogram kapasiteli 2 asansörün bulunduğu Soyak Siesta Blue projesinde bloklar, zemin + 8 katlı olarak yükseliyor. Sadece B9 Blok zemin + 9 katlı olarak inşa ediliyor. Her blokta Daire sayıları farklı olduğu projede her kattaki Daire sayısı da 2 ile 10 arasında değişiyor.

Toplu Taşıma Araçlarıyla Kolay Ulaşım

Satış ofisinin İzmir, Karşıyaka, İnönü Mahallesi 6659 Sokak Numara 5’te olan Soyak Siesta Blue konut projesine toplu taşıma ile ulaşım son derece kolay. 126 numaralı otobüsle Karşıyaka – Cumhuriyet Mahallesi, 131 numaralı otobüsle Cumhuriyet Mahallesi – Gümrük ve 326 numaralı otobüsle Esin Sitesi – Karşıyaka ile ayrıca Karşıyaka ve Gümrük yönünden, Çiğli yönüne giden tüm otobüs ve dolmuş seferleri ile ulaşmak mümkün.

1+1’ler 141 Bin Liradan Başlıyor

Cumaovası – Aliağa yönünde sefer yapan metro hattı ile Mavişehir metro istasyonunda inilerek de ulaşılabilen Soyak Siesta Blue konut projesinde 1+1 daireler 141 bin TL, 2+1 daireler 202 bin TL, 3+1 daireler 265 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar