.

Soyak Siesta 31 Aralık 204’te Teslim edilecek

Soyak’ın İzmir’e sunduğu 2 bin 200 konutluk projesi Siesta’nın yeni etabı Soyak Siesta Blue 202 bin liradan başlayan 2+1 fiyatları ve çok özel ödeme kolaylıklarıyla satışta.soyak

İzmir’in 2 bin 200 konutluk projesi Siesta’nın yepyeni etabı, Soyak Siesta Blue, körfeze hakim konumu, manzarası, havuzu, saunası, açık hava jakuzisi, açık ve kapalı spor alanlarıyla farklı bir dünya sunuyor.

Soyak Siesta Blue’ya Nasıl Ulaşılır?

Çevreyolu’nun hemen yanında yükselen Soyak Siesta Blue Konut projesine Karşıyaka’dan ulaşmak için, Karşıyaka yolu üzerinden Atakent’e, sonrasında da Carrefour’un önünden Dudayev Bulvarı üzerinden Bornova Çevre yolu levhalarını takip ederek çevreyoluna girebilir. Çevreyoluna girdikten sonra yaklaşık 1 km gidilerek İnönü Mahallesi sapağından Çevreyolu’ndan çıkılır. Köprüden sola döndükten yaklaşık 50 metre sonra da Siesta’nın girişini görülüyor.

Konak ve Bornova’dan Geliş

Konak ve Bornova yönünden ise Altınyol’dan Çanakkale istikametine giderken, Karşıyaka ve Girne girişlerini geçtikten sonra, Çiğli-Çanakkale levhalarını takip ederek sağdan Çevreyolu’na girebilir. Çevreyolu’nda ise ilk sapak olan İnönü Mahallesi sapağından Çevreyolu’ndan çıkılır. Köprüden sola döndükten yaklaşık 50 metre sonra Soyak Siesta Blue’nun girişi görülmektedir.

Çanakkale’den Nasıl Gelinir?

Çanakkale yönünden gelenler de Anadolu Caddesi’nden Konak yönüne giderken, Çiğli kavşağından Çevreyolu’na girebilir. Çevreyolu’nda ise ilk sapak olan İnönü Mahallesi sapağından çıkılıyor. Köprüden sola döndükten sonra da proje karşılarına Soyak Siesta Blue çıkıyor.

Narlıdere ve Üçkuyular İstikameti

Narlıdere ve Üçkuyular yönünden gelenler; Çevreyolu’na girip Bornova istikametine ilerleniyor. Bornova’yı geçtikten sonra, Çanakkale levhalarını takip ederek tünelleri geçiliyor. Tünelleri geçtikten sonra Karşıyaka sapağından sonraki sapak olan İnönü Mahallesi sapağından Çevreyolu’ndan çıkılıyor. Köprüden sola döndükten yaklaşık 100 metre sonra Soyak Siesta Blue’nun girişi görülüyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar