.

Sorgun Midas Konutları’nda İnşaat Çalışmaları Başlıyor

Yemenoğlu İnşaat’ın Yozgat Sorgun’da konumlandırdığı Midas Konutları projesinde inşaat çalışmaları başlıyor.Midas Konutları

Yemenoğlu İnşaat’ın Yozgat’ın gelişen ilçesi Sorgun‘da 11.000 metrekare alan üzerinde inşasına başladığı Midas Konutları projesinde  3.500 metrekare oturum alanı ve 7.500 metrekare yeşil alan yer alıyor.
Toplam 124 konutun bulunduğu Sorgun Midas Konutları‘nın ön kısmında yer alan 9‘ar katlı 3 bloğun her birinde 28 daire olmak üzere 96 adet 4+1 daire yer alırken  5‘er katlı arka 3 blokta ise 28 adet 3+1 daire yer alıyor.
Ayrıca projede her daireye yetecek kadar araç parkı, oturma alanları ve çocuk oyun parkı  gibi sosyal donatılar da bulunuyor.
Yeşillendirilmiş alanlarla huzurlu bir atmosfer oluşturulan Sorgun Midas Konutları‘nda, yüksek inşaat teknolojisiyle site sakinlerinin geleceği sağlam temeller üstüne kurulmuş durumda. Projenin temeli önümüzdeki ay atılacak olup, daire sahiplerine 2014 Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor.
İletişim:  354 212 86 33

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »