.

Söğüt Bahçe Konutları Satışa Sunuldu

Ankara Eryaman’da konumlandırılan 342 dairelik Söğüt Bahçe Konutları yüzde 1 KDV avantajı ile satışa sunuldu.Söğüt Bahçe

Söğüt İnşaat’ın Ankara Eryaman’da 35 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırdığı Söğüt Bahçe Konutları projesi 7 blokta yer alam 342 daireden meydana geliyor. 3+1 ve 4+1 dairelerden olulan projede fiyatlar ise 170 bin liradan başlıyor.

Yüzde 1 KDV ile satışa sunulan ve Haziran 2014 tarihinde teslim edilmesi planlanan Söğüt Bahçe Konutları projesinde 29 bin metrekarelik peyzaj alanı bulunuyor. Açık-kapalı otopark, fitness merkezi, sauna, bilardo salonu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, sinema, süs havuzları ve şelale gibi donatıların yer aldığı proje 2014 yılında hizmete girmesi planlanan metro hattına da oldukça yakın konumda yükseliyor.

Söğüt Bahçe Konutları’nda;

Brüt 160 – net 139 metrekare alanlı 3+1 daireler 170 bin liradan,

Brüt 185- net 165 metrekare alanlı 4+1 daireler260 bin liradan başlıyor.

İletişim:  312 247 25 25


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar