.

Smyrna Park Evleri Güvenli Bir Yaşam Sunuyor

İdea Yapı tarafından İzmir Narlıdere’de konumlandırılan Smyrna Park Evleri yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edildi.Smyrna Park

İzmir’de kentsel dönüşümün en iyi örneklerinden biri olan ve İdea Yapı tarafından hayata geçirilen Smyrnapark Evleri, konfor ve lüks kadar güvenli ve sağlam bir yaşam sunuyor.
Bugüne dek daha çok konumu, geniş daireleri, özel sosyal tesisleri ve konforu ile konuşulan Smyrnapark Evleri, deprem güvenliği anlamında da ciddi bir altyapı ve yatırımla hayata geçirildi. Statik çözümlemesinde radye temel sistem kullanılan projenin çevresi de deprem perdeleriyle donatıldı. Yapıların içerisinde ise kolonlar deprem perdesi şeklinde kullanıldı. Binalar 10 metre yerin içine gömülerek depreme karşı daha dayanıklı bir sistem oluşturuldu. Bu sistemle aynı zamanda iki ayrı bodrum katı da yaratılarak projenin fonksiyonel anlamda daha da zenginleşmesi sağlandı.
Konuyla ilgili detaylı bilgi veren İdea Yapı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanvekili İbrahim Aksoy, projelerdeki görsel unsurların yanı sıra deprem güvenliğinin hayati önem taşıdığını ve bunun için tüketicilerin çok seçici olması gerektiğini söyledi. “İzmir bir deprem kenti, bu nedenle sağlam ve güvenli yaşam temel koşul. Biz Smyrnapark’ta her ayrıntıyı düşünerek bir proje yarattık, lüks ve konfor, güvenli bir altyapı olmadığı taktirde bir şey ifade etmez. Konutlarımız 8 şiddetinin üzerinde bir depreme dayanıklı ” diye konuşan Aksoy, herkesi Smyrnapark Evleri’ni görmeye davet etti.
Brüt alanı 320, 360, ve 380 m2 dairelerden oluşan Smyrnapark’ta toplam 120 daire bulunuyor. %70’i satılan projede son daireler için “0” faiz oranlı cazip kredi seçenekleri mevcut. Projenin diğer özellikleri arasında; çevre gürültüsünden arındıran ses duvarı, akıllı ev otomasyonu altyapısı ve güvenlik sistemleri, ithal merkezi su arıtma tesisi, 24 saat özel güvenlik hizmeti, uzaktan kumandalı giriş ve kapı kontrol sistemleri, tüm sitede kamerayla güvenlik kontrolü, faraday kafesi topraklama sistemi,%100 yedekli tam güce sahip jeneratör, ışığa duyarlı, otomatik açık alan aydınlatması, elektrik kesintilerinde, kabini en yakın kata getiren, kurtaran asansör sistemi ve özel peyzaj alanları yer alıyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar