.

Skyland İstanbul’da yüzde 10 peşinatla! 331 bin TL

Eroğlu Gayrimenkul’ün en son ve büyük projesi Skyland İstanbul, çok özel fırsatlarla karşınızda. 331 bin TL’den başlayan fiyatlar, yüzde 10 peşinat ve yüzde 0,71’den başlayan faiz oranlarıyla, İstanbul’un ortasında yaşamak, sizin için bir hayal değil.Skyland İstanbul

Seyrantepe’de, Türk Telekom Arena’nın yanında, hayatın tam ortasında yükselen Skyland İstanbul, ofis, AVM, otel ve rezidanslardan meydana geliyor.

İstanbul’un yeni merkezinde, yepyeni bir hayata başlamak Skyland İstanbul’un satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Seyrantepe’de, Türk Telekom Arena’nın yanında, hayatın tam ortasında yükselen Skyland İstanbul, ofis, AVM, otel ve rezidanslardan meydana geliyor.

5 yıldızlı, 300 odalı bir otelin yer aldığı Skyland İstanbul içerisinde; bar, restoran, spa ve wellness merkezi ve 550 kişilik konferans salonuyla birlikte pek çok sosyal donatı sıralanıyor. Farklı daire alternatifleri sunan Skyland İstanbul’dan konut sahibi olanlar akıllı ev teknolojileri, concierge hizmeti, kapalı otopark, zevkle döşenmiş daireler ve ince düşünülmüş detaylarla güzelleşen bir hayatın keyfini çıkarıyor.

Mimar tasarımını Broadway Malyan’ın üstlendiği Skyland İstanbul, şehrin simgelerinden biri olmayı hedefliyor. Dikey yaşamda güçlü bir İstanbul panoraması sunan Skyland İstanbul, coğrafi özellikleri ve geleceğin İstanbul’undaki yerini göze alarak bir karma proje şeklinde tasarlandı.

İletişim:  444 37 97


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar