.

Skyland İstanbul’da Ofisler Sıfır Peşinat ve Sıfır Faiz ile Teslime Hazır

Merkezi konumu, teknolojik altyapısı ve mimari detayları ile iş dünyasının günlük greksinimlerini en iyi şekilde karşılayan Tower, Loft ve Flat bürolar, “0 peşinat, 0 faiz, 8.500 TL taksit alternatifiyle” benzersiz ödeme fırsatı sunuyor.

Teslimlerinin başlamasıyla beraber, Skyland İstanbul’un yeni kuşak büro kültürünün merkezi durumuna geleceğini bildiren Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal Etkileşim Direktörü Yelda Altürk şunları ifade etti:

“Günümüzde büro hayatının çağdaş gereksinimlere yönelik değişen beklentileri, hem değişik bir dizayn anlayışı, hem de değişik bir mekan organizasyonu gerektiriyor. Değişikliğe uğrayan iş yapma biçimleri, ilerleyen teknoloji ve yeni kUşakların beklentileriyle beraber büro mekanlarında dizayn yönünden da yeni bir anlayışın hüküm sürdüğünü söylemek mümkün. Proje yapısında verdiğimiz Tower, Loft ve Flat bürolar, tam da bu anlayış kapsamında oluşturduğumuz teknolojik ve mimari detayları ile ön plana çıkarıyor.”

Avantajlı fiyatlar devam ediyor

Tower, Loft ve Flat büroların benzersiz ödeme fırsatları sunduğunu altını çizen Yelda Altürk yaptığı bildirimde “Ofislerimiz İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunmaya devam ediyor. Kampanya dahilinde Tower, Loft ve Flat bürolar, “0 peşinat, 0 faiz, 8.500 TL taksit alternatifiyle” benzersiz ödeme fırsatı sunuyor.” dedi.

İstenilen büyüklükte geliştirilen Tower Ofisler

Modern iş dünyasının günlük greksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve ince detaylar içeren, Tower Ofisler, yüksek yatırım sayısal değeri ve 83m2’den birleştirilerek her katta 2 bin m2’ye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen yapısıyla benzersiz fırsatlar sunuyor.

Yüksek tavanlı, ferah ve aydınlık Loft Ofisler

Tek katta 190 m²’den 4600 m²’ye kadar genişlik yayınlayan Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma kısmı yaratıyor. Eklenebilen asma katlarla çağdaş loft büro özelliklerinin çalışanlarca yaşanmasına imkan tanıyor. Skyland İstanbul’un üç kulesini birleştiren ortaya bakan Loft Ofisler, çalışanlarının gün ışığından da yararlanmasına da imkan sağlıyor.

Ferah çalışma ortamı gerçekleştiren Flat Ofisler

Skyland İstanbul’un bir diğer büro alternatifi olan Flat Ofisler Cendere Caddesi üzerinden direk giriş imkanıyla toplamda 17.500 metrekarelik kiralanabilir alan sunuyor. 6 bağımsız bölümden meydana gelen Loft ve Flat bürolar her bir kısmında değişik giriş, lobi, emniyet ve direkt olarak Gastro Court kısmına çıkan asansörler gibi detaylarla da öne çıkıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »