.

Şişecam’dan Beykoz İncirköy’de Satılık Arsa

Şişecam, Beykoz İncirköy’de denize sıfır konumdaki toplam 17 bin 18 metrekare alanlı arsasını ihale ile satışa çıkarıyor.Şişecam

Mülkyeti Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.’ye ait  Beykoz İncirköy’de bulunan 117 bin 18 metrekare alanlı arsa ihaleye çıkıyor. 35 bin 943 metrekare emsal inşaat alanına sahip arsa üzerinde Şişecam tarafından üretim tesisi olarak kullanılan eski Paşabahçe Fabrikası da bulunuyor.

Denize sıfır konumdaki arsanın satışıyla ilgili işlemlerin tümünü yürüteceği açıklanan DTZ Demir&Soyuer Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi gayrimenkullerin bir büün olarak, şartname kapsamında kapalı zarfla teklif alma ve açık artırma usulü pazarlık yolu ile satılacağını açıkladı.

Şartname ve gayrimenkullere ilişkin tanıtım dosyası mülk sahibinin ilgili banka hesabına yapılacak 3 bin 500 TL ödeme karşılığı DTZ Pamir&Soyuer firmasından temin edilebilecek. İhaleye katılmak isteyenlerin 31 Ocak 2014 tarihine kadar teklif vermesi gerekiyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda İhale kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar