.

Sinpaş Yapı’dan Sanayiciler İçin Modern İş Merkezi

Sinpaş Yapı, bugüne kadar yatırımcılarına yüzde 150 kazandıran İş Modern projesini, İkitelli’den sonra şimdi de Ambarlı’da yaşama geçiriyor. İş Modern Ambarlı, çağdaş altyapısı ve avantajlı lokasyonu ile endüstri kuruluşlarının depolama, imalat ve atölye ihtiyacını karşılayacak.

Markalı konut projeleri ve orjinal konseptleriyle gayrimenkul pazarında önderliği üstlenen Sinpaş Yapı, ticari gayrimenkulde de ilgi çeken projeler geliştirmeye devam ediyor. Sinpaş Yapı’nın yaşama geçirdiği İş Modern markası, bugüne kadar yatırımcılarına yüzde 150 kazandırdı.

Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, “İş Modern projesini bu kez, Türkiye’nin en büyük limanlarından Ambarlı’ya 5 dakika uzaklıkta yaşama geçirerek İstanbul’a kazandırıyoruz” dedi. Çelik, merkezi konumu, proje detayları ve yatırım değeriyle ticaretin yeni merkezi durumuna istikbal olan İş Modern Ambarlı’nın, Sinpaş Yapı güvencesiyle işinde kazanmak isteyenleri beklediğini sözlerine ekledi.

Depo-atölye-lojistik kullanımlı alanlar ile imalathane hizmeti verecek ünitelerden meydana gelen İş Modern Ambarlı, orta ve büyük ölçekli endüstri kuruluşları, lojistik firmaları, toptancılar ve otomotiv gibi alanlarda etkinlik gösteren firmaların greksinimlerini karşılayacak çözümler sunuyor.

İhtiyaca Göre Şekillenebilen Esnek Üniteler

İş Modern Ambarlı, elastik mimari yapısıyla, bütün gereksinimlere en ideal çözümü sunacak. Yaklaşık 250 m²’den 12.000 m²’ye kadar birleştirilebilir modüler alanların olduğu İş Modern Ambarlı, 10 metreye varan tavan yüksekliği ve 8,75 metre aks aralığıyla çalışma alanlarının en verimli ve basit bir şekilde tüketimi amacıyla seçenekler sunuyor. Metrekarede 1 ton taşıma kapasitesine sahip proje, yüksek enerji tahsisi, bağımsız ünitelerde şahsa özel lojistik alanları, koridorların hava ve ışık almasını gerçekleştiren ferah avlulara sahip olmasıyla fark yaratacak.

İki adet TIR rampası ile derli toplu trafik akışı sağlanan İş Modern Ambarlı’da, TIR’lar her kata çıkabilecek ve işyerlerinin önüne yanaşabilecek. Koridorlarda sevkiyat amacıyla ayrılan otopark ve manevra alanları ile firmaların iş akışlarını basitlaştıracak. İş Modern Ambarlı’nın mimari yapısı tasarlanırken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. İş Modern Ambarlı’nın metrekare başına sunmuş olduğu 100 watt elektrik kuvveti ise işinizi kesintisiz bir şekilde yapmanızı sağlıyor.

Her Türlü Ulaşım Kolaylığı Sağlayan Lokasyon

Merkezi konumu, ulaşım rahatlığı ve yatırım değeriyle Sinpaş İş Modern Ambarlı, hem işinize hem de hayatınıza değer katacak. İş Modern Ambarlı, İstanbul’un Avrupa yakasındaki konteyner limanı olan Ambarlı’ya yalnızca 5 dakika uzaklıkta yer alıyor. Projenin TEM bağlantısına 2-3 dakika uzaklıkta olması, E-5’e çıkamayan lojistik vasıtalar amacıyla büyük basitlik sağlıyor. Hem de E-5, metrobüs ve yeni yapılacak Bakırköy-Beylikdüzü metro hattına yürüme mesafesinde tespit edilen proje, Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı’na yakınlığıyla da her türlü ulaşım seçeneği amacıyla çok avantajlı bir lokasyona sahip. İş Modern Ambarlı lojistik olarak mühim konumuyla ilgi çekiyor.

İş Modern Ambarlı, ticaretin altın kuralının gerçekliğini bir kez daha kanıtlayarak, alırken kazandırıyor. Sanayinin süratle geliştiği bölümde yatırım değeriyle öne çıkan İş Modern Ambarlı, firmaların iş akışını basitlaştırırken, kazandıran bir yatırıma dönüşecek. Sinpaş Yapı, heyecanla beklenilen İş Modern Ambarlı projesi amacıyla ön talep indirimi ve firma yapısında uzun vadeli ödeme planları da sunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »