.

Sinerji İstanbul Residence’ta % 50 Peşin + % 50 24 Ay Faiz

Anadolum İnşaat tarafından Pendik’te konumlandırılan Sinerji İstanbul Residence projesindeki konutlar avantajlı ödeme seçenekleri ile satılıyor.Sinerji İstanbul

İnşaat sektöründe 18 yıldır faaliyet gösteren Anadolum İnşaat tarafından Pendik‘te 6.533 metrekarelik alan üzerinde inşa edilmekte olan Sinerji İstanbul Residence projesi 15 katlı tek blokta yer alan toplam 158 konuttan meydana geliyor.
18.000 m2 inşaat alanından oluşacak, 4.000 m2 ticari alan ve 14.000 m2 konut alanından oluşacak.
Binada 1+1 / 78 m2 , 2+1 / 101 m2 , 2+1 / 117 m2 olmak üzere 3 farklı daire tipi olacak. Her katta 11 daire bulunan projede muhteşem bir manzara ve konfor da unutulmamış.
SOSYAL ALANLAR ve DİĞER DETAYLAR
Lobby
Panoramik Cephe
Merkezi Isıtma
Kata getirmeli 3 adet asansör
Hobi Odası
Kapalı havuz
Sauna
Fitness
Squash
Türk hamamı
Cep sineması
Kapalı ve açık çocuk oyun alanı
Sinerji çatı cafe
Yürüyüş parkları ve Kamelyalar
Her daireye özel 1 araçlık otopark
LOKASYON
Sinerji İstanbul ’u öne çıkaran en önemli özelliklerinden biri lokasyon. E-5 karayolu, E-6 otoyolu, Sabiha Gökçen hava limanı ve Pendik Marinaya olan yakınlığı ulaşım problemini ortadan kaldırıyor.
Ayrıca Marmara Eğitim ve Araştırma hastanesi, Orhanlı ve Aydınlı sanayi sitesi ve Organize sanayi bölgesi, yapımı sürmekte olan 4.000 kişilik Garanti bankası operasyon merkezi bölgedeki ticari hareketliliği de gösteriyor.
Via Port, Pendorya, Neo Marin ve Pendik Marina çarşısı rahatça alışveriş yapabileceğiniz seçenekler arasında. Alışverişi sevenler için ideal bir yer olark ön plana çıkıyor.
Okan Üniversitesi, Sabancı Üiversitesi, Gedik Üniversitesi, Süleyman Şah Ünversitesi, Doğa Koleji, Coşkun Koleji, Cebir Koleji, Gedik Özel Okulları gibi eğitim kurumlarına yakınlığı bir başka önemli avantaj.
25 % peşin 75 % konut kredisine uygun olan projede buna ek olarak Anadolum İnşaat finansmanı ile 50 % peşin 50% 24 Ay sıfır faizli özel ödeme seçenekleri sunuyor.
İletişim: 212 446  3 446

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar