.

Simit Sarayı Yunanistan’a açılıyor!

‘2. Bölgesel Türk Yunan İş Formu’ toplantısının ardından bir açıklama yapan Türkiye’deki Simit Sarayı mağazaları, Yunanistan’ın başkenti Atina’ya dev bir Simit Sarayı açacağını açıkladı

Hafta sonu Yunanistan’ın Gümülcine şehrinde yapılan ‘2. Bölgesel Türk Yunan İş Formu’ meyvelerini başladı. Toplantının ardından bir açıklama yapan Türkiye’deki Simit Sarayı mağazaları, Yunanistan’ın başkenti Atina’ya dev bir Simit Sarayı açacağını açıkladı. Türkiye genelinde 200’ün üzerinde şubesi bulunan Simit Sarayı’nın Yunanistan’daki ilk şubesini, Atina’nın ünlü Omonya Meydanı’nda açılıcağı ifade edildi. Avrupa’daki ilk şubesini Hollanda’nın Lahey kentinde açan Simit Sarayı’nın hedefi, en az yüz bin çalışana ulaşmak. Simit Sarayı yetkilileri amaçlarının iki yıl içerisinde yurt içinde 500, yurt dışında ise başta Hollanda, Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri olmak üzere, 500 mağaza açmak olduğunu ifade ettiler.

Yeni şžafak/OKTAY MEHMET


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Perakende kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »