.

Silverline Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları başvuru süresi uzadı!

Ekonomist, Capital ve Maison Française Dergileri ile hurriyetemlak.com sitesi tarafından, ankastre mutfak ürünleri Silverline’ın katkılarıyla 2011 yılında ilki düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Araştırması” 2012 yılında da emlak sektörüne katkı sağlamaya devam ediyor

Ekonomist, Capital ve Maison Française Dergileri ile hurriyetemlak.com sitesi tarafından, ankastre mutfak ürünleri Silverline’ın katkılarıyla 2011 yılında ilki düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Araştırması” 2012 yılında da emlak sektörüne katkı sağlamaya devam ediyor. Katılım süresinin uzatıldığı yarışmaya, aday olmak veya aday göstermek için 31 Ekim 2012 tarihine kadar başvuru yapılabiliyor.

Her geçen gün birbiri ardına dev yatırımların yükseldiği Türk emlak sektöründe yatırımları teşvik etmek, sektörün geldiği konumu kamuoyu ile paylaşmak ve sektöre katkı sağlamak hedefi ile organize edilen yarışmada, Türkiye’nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar ödüllendirilecek.

Bu sene ikinci kez düzenlenecek olan “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları” araştırmasında “Büyük Emlak Yatırımları” ile, emlak sektöründe 12 farklı kategoride öne çıkan başarılı emlak yatırımları belirlenecek. Araştırmaya firmaların kendilerinin aday olabileceği gibi, bireyler de başarılı bir yatırım olarak gördükleri projeleri aday gösterebilecek.

Yarışma kapsamında, en büyük emlak yatırımı ve 12 farklı kategoride, aday olmak veya aday göstermek için 31 Ekim 2012 tarihine kadar, www.emlak.yatirimlari.com sitesine girmek yeterli olacak. Gösterilen kategoriler arasında yapılacak oylama sonrasında Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımı büyük ödülü ve daha pek çok ödül sahiplerini bulacak.

Başvuru süresi sonunda, aday olan ve aday gösterilen projeler, Kasım ayı içinde büyük jürinin değerlendirmesine sunulacak. Araştırma sonucu Türkiye’nin en başarılı emlak yatırımlarına imza atan inşaat firmaları ve mimarlarına ödülleri, Aralık ayında düzenlenecek görkemli bir törenle verilecek.

Yarışma Kategorileri

Büyük Ödül: Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımı

Kategoriler :

*Çok Katlı Konut *Kültür/Sanat Yapısı

*Çok Katlı Ofis *Eğitim Kompleksi

*Yeşil Bina *Turizm Kompleksi

*Akıllı EV *Sağlık Kompleksi

*AVM *Spor Kompleksi

*Mixed-Use Yapı *Tarihi Yapı Restorasyonu


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »