.

SİDE’DE OTEL YANDI

Antalya’nın Side İlçesi’nde hizmet veren bir otel, çıkan yangında alev alev yandı.

Antalya Side’deki 4 katlı Beyazsaray Otel’in çatı katında 5 Ağustos pazar günü saat 14.30’da henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede alevler bütün katı ve çatıyı sararken, yangını fark eden otel personeli, 3 yıldızlı 120 yatak kapasiteli oteldeki 50’ye yakın yerli tatilciyi tahliye etti. İtfaiyenin yoğun çabası sonucu alt katlara sıçraması engellenen yangın, 2 saatte kontrol altına alınarak söndürüldü.

Yangının çatı katında başladığını belirten otel sahibi Süleyman Coşar, çıkış nedenini henüz bilemediklerini söyledi. Coşar, “Ramazan ayı olması nedeniyle az sayıda müşteri vardı. Onları da kısa sürede tahliye ettik. Ölen ya da yaralanan kimse yok” diye konuştu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar