.

SertepeConcept, Bursa Altınşehir’de hayata geçiyor

SertepeConcept, Bursa’nın yükselen değeri Altınşehir’de 7 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.SertepeConcept

Sertepe İnşaat kalitesiyle 7 bin 600 metrekare arazi üzerine kurulan SertepeConcept, 140 dairenin yer aldığı 2 blok halinde inşa ediliyor. Projede yer alan dairelerin birbirinin manzarasını kesmeyen yerleşim planıyla hayata geçen projenin ayrıca; yüzme havuzları, tematik bahçeleri, güneşlenme terasları, spor salonları, fitness merkezi ve saunası mevcut.

“Değişen ihtiyaçlara göre konut üretiyoruz”

Sertepe Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Alper Sertepe, “Bu projeyi hazırlarken tüm ihtiyaçlan ve hayata mutluluk katacak konforu önceden tespit ettik. Çalışmaları yürütürken proje lokasyonu olarak da kentin değerli bölgelerinden biri olan Ata Bulvân’nı tercih ederek, projenin yatırımcı açısından da fonksiyonunu düşündük” şeklinde konuştu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar