.

Seramiksan Vitrifiye, Cersaie’de İlgi Odağı Oldu

Türk seramik sektörünün öncü ve yenilikçi markası Seramiksan, 23-27 Eylül tarihlerinde İtalya’da düzenlenen Cersaie Fuarı’na katıldı. Seramiksan fuarda ileri teknoloji ve estetik tasarımı buluşturduğu Vitrifiye ürünleri uluslararası sektör profesyonellerinin ilgi odağı oldu. seramiksan

Seramiksan, dünyanın en büyük uluslararası seramik ve banyo aksesuarları fuarı olan Cersaie’de Nanotech, Digiart, Soluble Salt, Lappato, Full Lappato ve High Glossy ile üretilen ürünlerini ve üretimine yeni başladığı vitrifiye serisini sergiledi. İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen ve seramik sektörünün global profesyonellerini bir araya getiren fuarda Seramiksan, Türk seramik sektörünü temsil eden markalar arasındaki yerini aldı.  Farklı zevklere yönelik estetik tasarımlar ile benzersiz teknolojileri bir araya getiren Seramiksan’ın ürünleri, uluslararası sektör profesyonellerinden tam not aldı.
Bu yıl 6. kez yenilikçi ürünlerini Cersaie’de sergilediklerini belirten Seramiksan İhracat Müdürü Rıfat Noyan Cersaie Fuarı’na tüm dünyadan 1000 civarında üreticinin katıldığını belirterek; “Cersaie Fuarı, Türk seramik sektörünün geldiği noktayı dünya çapındaki profesyonellere sergilemek için en doğru platform. Fuarda ileri teknoloji ve estetik tasarımları buluşturduğumuz ürünlerimiz ile Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz. Bu yıl Cersaie’de üretimine yeni başladığımız banyo ürünlerimizi sunduk ve sektör profesyonellerinden olumlu tepkiler aldık. Seramiksan vitrifiye koleksiyonu ile banyoda mükemmele ulaşmak her zamankinden kolay olacak.  Ayrıca, bakteri barındırmayan ve kolay temizlenen Nanotech parlak granitlerimizi, üç boyutlu dijital baskı teknolojisiyle tasarımda sınırları zorlayan Digiart’ı, desenleriyle dikkat çeken Soluble Salt’ı, görsel derinlik sunan Lappato ile Full Lappato’yu ve yüksek parlaklık özelliğine sahip High Glossy ürünlerimizi sergiledik” diyerek fuar katılımlarına dair bilgi verdi.
Fuar’a Türkiye’den sayılı üretici katıldığı bilgisini veren Noyan; “Sektör olarak yeni teknoloji ürünlerimiz ve benzersiz tasarımlarımız ile seramik teknolojisini elinde bulunduran İtalya ile kendi ülkesinde rekabet edebilir durumda olduğumuzu bir kez daha kanıtladık. Seramik sektöründe gelecek yılların trendleri ve modasının da Cersaie’de belirlendiğine dikkat çeken Seramiksan İhracat Müdürü Rıfat Noyan,  Seramiksan ürünlerini dünya çapındaki profesyonellere sergilemek bizler için büyük gurur kaynağı oldu’’ açıklamasında bulundu.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Fuarlar kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »