.

Selenium Ataköy’de 538 Bin Liraya Satılık Konut

Aşçıoğlu İnşaat tarafından Ataköy E-5 Karayolu üzerinde hayata geçirilen Selenium Ataköy rezidans projesinde satış süreci devam ediyor.Selenium Ataköy

İstanbul Ataköy E-5 Karayolu üzerinde 20 bin m2 arsa üzerinde yükselen Selenium Ataköy Rezidans projesinde satış süreci devam ediyor. Daire alanların adına Tohum Otizm Vakfı’na 1000 liralık bağış yapılan projede Selenium standartlarındaki yapı kalitesi ve tüm sosyal olanaklar bulunacak.
Selenium Ataköy’de En Düşük Fiyat 538 Bin Lira

Daire fiyatlarının 538 bin lira ile 2 milyon 513 bin lira arasında değiştiği Selenium Ataköy Rezidans projesinde en düşük metrekare birim fiyatı 5 bin 600 lira olarak belirlendi. Ev sahibi olmak isteyenlere banka kredisi seçeneği sunulan proje, 72 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde inşa ediliyor.
15 Katlı 3 Blok Halinde Tasarlandı

15 katlı 3 bloktan meydana gelen Selenium Adtaköy rezidans projesinde her blokta 100 daire yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon daireler 1ile 6’ıncı kat, 2 oda 1 salon daireler 7 ile 10’uncu kat, 3 oda 1 salon daireler ise 11 ile 12’inci kat arasında bulunuyor.
Konutlar 89 m2’den Başlıyor

Selenium Ataköy rezidans projesinde Konut alanları 89 metrekare ile 107 metrekare arasında değişiyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar