.

Şehrizar Konakları’nda Konut Teslimleri Eylül Sonunda

GAP İnşaat ve Emlak Konut işbirliği ile Üsküdar’da konumlandırılan Şehrizar Konakları’nda fiyatlar 2 milyon 150 bin liradan başlıyor.Şehrizar Konakları

GAP İnşaat ve Emlak Konut ortaklığında Üsküdar’da 49 bin 500 metrekarelik alan üzerinde inşa edilmekte olan Şehrizar Konakları projesi 38 blokta yer alan toplam 208 lüks konuttan meydana geliyor.

Yüzde 80’i satılan projede fiyatlar 2 milyon 150 bin liradan başlıyor. Satışa çıktığı günden bu yana yüzde 10 prim yapan şehrizar Konakları’nda konut teslimleirnin Eylül sonunda yapılması planlanıyor.

Bir tarafından Çamlıca’nın eşsiz doğası, diğer tarafında Boğaz’ın müthiş manzarasıyla dikkat çeken Şehrizar Konakları, Burhaniye Mahallesi’nde yükseliyor.

450 milyon lira yatırım değerine sahip olan Şehrizar Konakları’nda 600 araç kapasiteli otopark mevcut. Arsa alanı 49 bin 500 metrekare olarak belirlenen Şehrizar Konakları’nın peyzajında, İstanbul’un doğasını yansıtan Manolya, Süs Kirazı, Gülibrişim, Oya Ağacı, Süs Elması, Sarı Salkım, Akağaç, Huş, Katalpa ve Erguvan gibi bitkiler kullanılıyor.

İletişim:  216 557 90 10

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »