.

Sarphan Finans Park’ta Yüzde 10 İndirim Fırsatı

Sarp Group’un Ataşehir’de konumlandırdığı Sarphan Finans Park projesinde yer alan residence daireler ve ofislerde tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor.Sarphan Finans Park

Ataşehir’de kurulan İstanbul Finans Merkezi’nin kalbinde Sarp Group tarafından inşa edilen Sarphan Finans Park, iş dünyasına büyük avantajlar sağlıyor. Büyük bölümü kısa bir zaman diliminde satılan Sarphan Finans Park’ın ticari alanlarına özel fiyatlar sunuluyor.
Projede yüzde 85 satış başarısı yakalayan Sarphan Finans Park’ta kalan yüzde 15’lik bölüm farklı yatırım avantajları bulunuyor.
Sarp Group tarafından açıklanan ödeme ve avantajlara göre, rezidans daireleri ve ofislerde tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Yüzde 50’si peşin, yüzde 50’si 15 aylık sıra vadeli ödemelerde de yüzde 5 indirim imkânı sunuluyor. Ayrıca 3, 6, 9, 12 aylık ödeme seçeneklerinde yüzde 3 indirim yapılan proje yüzde 70’i için sıfır faiz,  24 ay vade seçenekleri de mevcut.
‘Yüzde 100 prim yaptı’
Sarp Group tarafından TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa edilen Sarphan Finans Park’ta son bölümlerin satışı sürüyor.
Uluslararası mimari ödüllü projenin işini geliştirmek isteyen sektörel çevrelere ciddi bir potansiyel sunduğunu ifade eden Sarp Group Yönetim Kurulu Başkanı Alaaddin Akar, rekor prim kazandıran Sarphan Finans Park’ın İstanbul’un prim rekortmeni iş ve yaşam merkezlerinin başında geldiğini söyledi.
İstanbul Finans Merkezi’nin bölgede iş kurmak, geliştirmek ya da yatırım yapmak isteyen çevrelere benzersiz avantajlar sunduğunu dile getiren Akar, Sarphan Finans Park’ta yer alan ticari alanların henüz aktif hale gelmeden yüzde 100 prim sağladığını, merkez tamamlandığında ise hem daha yüksek prim getireceğini hem de eşsizi fırsatlar sunacağının altını çizdi.
İletişim:  444 4 733

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar